Termal Zayıflama Kemeri | Resmi Satış Sitesi 25 TL Ürün Görseli

15 günde kilo vermek için ne yapabiliriz ?

15 günde kilo vermek için ne yapabiliriz ?15 günde kilo vermek için ne yapabiliriz ?

Bu kadar kısa süre de kilo kaybetmek istiyorsanız aldığınız kalori miktarının harcadığınız kaloriden az olması gerekmektedir. Bu durumu gerçekleştirmek için iki yolunuz vardır. 1. si aldığınız kalori miktarını azaltmak , bu yöntem yorgun ve bitkin düşeceğiniz için tavsiye edilen bir yol değildir. 2 si ise aldığınız kaloriyi yine kontrol ederek daha fazla kalori yakmak için egzersiz yapmak gerekir. Bu yöntem genel sağlığınız açısın dan da önemlidir.

İlk olarak sizlere söylememiz gereken günde 2000 kalori alan bir insansanız bunu bir anda 1000 kalori aşağı indirmek doğru bir yöntem değildir. Şekerli ve gazlı içecekleri kesmeniz gerekmektedir. Bu tarz içeceklerin yerine bol bol su tüketmeniz gerekmektedir. Kahve ya da çay içeceğiniz zaman şekersiz içmenizi tavsiye ediyoruz. Çikolata gibi yüksek kalorili besinleri almayı kesin.

Limon ve ballı sıcak su da kilo verme de yardımcı olabilir. Bir kaşık limon ve yarım kaşık bal ılık su ile karıştırılır bu her sabah aç karnına içilir ve bu sizlere kısa süre de kilo vermenize yardımcı olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )