Termal Zayıflama Kemeri | Resmi Satış Sitesi 25 TL Ürün Görseli

Kilitlenme Diyetimi Olmadan Kilo Verme Nasıl Kazanılır?

Kilitlenme Diyetimi Olmadan Kilo Verme Nasıl Kazanılır?

Evet mümkün.

kilo vermek nasıl hızlı

Çökme diyetleri en korkunç dertler. Diyetinize  ne olursa olsun diyetin dördüncü günü (umarım tam anlamıyla muz diyeti değil), kilo vermek için motive olabilirsiniz, ancak şişirilmiş sesler, 24 saat daha tavuk göğsü ve ıspanaktan daha çekici geliyor .

 

İlgilendiğimiz için size daha kolay, daha sağlıklı ve sağlıklı bir saldırı planı sunarak burada kilo vermeyi öğrenmemize yardımcı oluyoruz – sağlıklı bir şekilde. Hiçbir meyve sularını temizlemez, sosisli sandviç ve bir bardak brokoli (ciddiye alındığı halde ) var ve guac dolu bir kiddie havuzunda sizi çıplak gösteren açlık endişeleri yok.

 

Doğrudan gelen kutunuza iletilen son sağlık, kilo kaybı, fitness ve seks önerisini alın.

 

Kilo kaybı sonuçlarınızı , sağlıklı yaşam yılları kuracak bu sekiz kolay stratejiyle atlayarak , kasınızı ve ruhunuzu koruyun .

 

 1. Herhangi bir Yiyecek (Sebzeler hariç) Günde Bir Kez Daha Çok Yemeyin

Kahvaltıda kızartılmış iseniz öğle ve akşam yemeklerinde kahverengi pirinç veya kino gibi başka bir tam tahıllı karbonat seçin . Egzersiz öncesi atıştırmalık için PB ve J yemeyi seviyorsanız günün geri kalanında kuruyemişleri boşaltın. Tek Bir Diyetin yazarı olan Rika Batayneh, MPH’ye göre, kendinizi herhangi bir tek gıdanın bir bölümüne sınırlandırarak , otomatik olarak yeme planınıza bir çeşit başarısız emniyet katarsınız demektir . Artı, daha da önemlisi, bu strateji, her güne daha geniş bir besin dizisi ekler; kilo verme çabalarınızı ezebilmek için doymamışlık ve enerji düzeylerinizi arttırır .

 

 1. Hububatları Haftada En Az Dört Arada Yiyin

Biri yılında Beslenme European Journal çalışmasında, dört haftalık dahil bir düşük kalorili diyet takip insanların porsiyon baklagil aynı sayıda yiyenlere kıyasla sadece dört hafta sonra önemli ölçüde daha fazla kilo kaybı kalori hiçbir baklagilleri -Ama. Araştırmacılar, bakliyat severlerin obezite ile bağlantılı enflamatuar belirteçlerin daha düşük seviyelerde olduğunu keşfettikleri için, kilo kaybı turbo şarjı bakliyat lifinden ve antioksidan bileşiklerden gelebilir . Sizin için nohut eklemeyi deneyin salata , yavaş Tencere bazı mercimek pişirme ya da bir Tex-Mex omlet içine siyah fasulye karıştırma.

 1. 8.5 Saat Uyku Alın

Evet, uykunun kilonunu etkilediğini biliyorsun. Ama muhtemelen bu gerçekleşirse ne kadar çabuk fark etmez: Tek Dahiliye Annals çalışmada iki hafta için yeterlidir anlaşılacağı uyku kadar bir arada ya da bu şekilde-etrafında göstermek için bel . Çalışmada, erkekler ve kadınlar kalori kontrollü bir diyet izledi. Her gece 5.5 ya da 8.5 saat uyuyan 14 gün sonra her iki grup da yaklaşık 6,5 lira kaybetti; ancak en fazla uyku çekenlerin oranı, kısa traverslerinki kadar iki katı yağ kaybetti. (Kadın Sağlığının Look Better Naked DVD’siyle hedeflerinize uyun .)

 

 

 1. Tarttığınız her 50 Pound için bir litre su içelim

San Diego merkezli eğitmen Kyle , su tüketiminizi artırmanın aşırı yemeyi önlemenin, sağlıklı sindiriminin teşvik edilmesinin ve metabolizmanızı uç üstü şekle sokmanın hayati önem taşıdığına göre, kilo vermeyi hızla düşürmeye gelince de suyun en büyük kokusunu kırıcı müttefiklerinden biri olduğunu söylüyor Ünlüleri fotoğraf çekimleri ve kırmızı halı işlerinden önce “kesmek” için en iyi bilinen Brown , CSCS. Çünkü hücreleriniz dehidrate olduğunda, ilk etki alanı, sisteminizdeki herhangi bir sıvıya yapışmaktır, bu da tümüyle şişmeye katkıda bulunur. Günlük tarttığınız her 50 lira için bir litre su içilmesini öneriyor. Yani 175 kilo verirsen, 3.5 litre suya gelir. Bir kerede sisteminizin aşırı yüklenmesini önlemek için yudumlayın.

 

 1. İşlenmiş Gıdalar ve Tuz Üzerinde Kesim Yapmak

Fazla su ağırlığını gidermenin bir başka yolu, sodyum ve potasyum seviyelerini kontrol altında tutmaktır Brown diyor. Bunu yapmak için, sodyumda yüksek olma eğiliminde olan işlenmiş gıdaları kesmek ve tabağınızdaki herhangi bir gıdanın tuzunu azaltmak için önerir. Bu düşük tuzlu stratejiyi, somon, halibut ve ıspanak gibi bol miktarda potasyum açısından zengin yiyeceklerle eşleştirin ve haftanın gidişatında şişkinlik yaşarsınız.

 1. 20 Dakikalık Yüksek Yoğunluk Aralığı Eğitim Yapın

Rekor sürede kilo vermek için, yüksek yoğunluklu aralıklarla antreman egzersiz stratejinizdir. Dakika başına Dakika, kalıcı durum kardiyo gibi diğer egzersizlerden daha fazla kalori yakarken, egzersizinizden 48 saat sonra yaktığınız kaloriyi de artırıyor , diyor Los Angeles’taki LIT Metodunun kurucularından CSCS, Taylor Gainor . Ayrıca, uzun vadede, aralıklarla yapılan antrenman, ağırlık korunması için kritik olan kas oluşturur, diyor Brown. Sizin egzersiz reçetesi: 20 saniye boyunca (burpees, çömelme, lunges veya itmek gibi) belirli bir egzersiz topyekün çaba gerçekleştirin sonra 10 saniye boyunca dinlenmeye ve dört dakika geçtikten kadar tekrarlayın. Bir dakika dinlenin, sonra toplam dört tur için tekrarlayın;Wisconsin Üniversitesi-La Crosse .

 1. Makarna, Çerezler ve Şeker Kaçının

Bunun çığır açan bir tavsiye olmadığını biliyoruz, ancak debloat için en kolay yollardan biri basit, rafine edilmiş karbonhidratların alımını azaltmaktır . Dikkat edilmesi gereken bazı kaynaklar arasında beyaz makarna, kurabiye, kraker ve şeker bulunmaktadır. Gainor, bu gıdalardaki rafine edilen şekerin uzun vadede kilo vermeyi önleyebileceğini söylemeye gerek duymaz, kısa vadede önemli miktarda su tutulmasına neden olabileceğini söylüyor. Birkaç hafta içinde ya da iki kez düzenli olarak şeker saptamaya koyduğunuzda ne kadar kilo verdiğinizi (su olmasına rağmen) şok olacaksınız diyor.

 

 1. Her Saatte Tüm Karbonhidratları, Proteinleri ve Yağları Çırpın

Batayneh, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu üç makronutrient içeren dengeli yemekler ve atıştırmalıklar, her birkaç saatte bir egzersiz süresince vücudunuza enerji vermek, aşırı yemekten (özellikle bu basit karbonhidratlardan) kaçınmak ve metabolizmanızı zirve hızında tutmak için anahtardır. Öğlen yemeğinde tavuk ve zeytin yağı ile atılmış bir ıspanak salatası, kahvaltıda bir yumurta ve avokado , bir tere peyniri bulunan bir elma ve bir ıspanak salatası deneyin .

 

 1. Her gün bir avuç fındık ye

Bir Penn State çalışmasında , her gün bir avuç bademi yemiş olan insanlar aynı kalori sayısına sahip fındıksız (heh) bir diyeti takip edenlere kıyasla, altı hafta boyunca belirgin şekilde daha fazla abdominal yağ kaybettiler. Bu çalışma badem alımına bakarken, ceviz ve antep fıstığı gibi diğer ağaç fıstığı, sağlıklı yağ ve protein içeriği sayesinde, sağlık ve ağırlık artışıyla da bağlantılıydı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )