Termal Zayıflama Kemeri | Resmi Satış Sitesi 25 TL Ürün Görseli

Sağlıklı Bir Şekilde İstediğiniz Sonuçları Alın

Sağlıklı bir şekilde istediğiniz sonuçları alın

 

 

Benlik saygısını en kısa sürede artırmak istiyorsanız, en iyi bahis, beklentilerinizi ve tutumunuzu ayarlamaktır * ağırlık değil *.

 

Oradaki dedi vardır sen kabartmak yendi ve zaman çok önemli hissetiklerin şekilde artırabilir yolları – ve kendiniz açlıktan güvensiz zayıflama takviyeleri yatırım veya sonuçları elde etmek için egzersiz bölüşmek zorunda değilsiniz.

 

Bunun yerine, işe yarayan ancak hayatınızı tamamen mahvedemeyecek kilo verme ipuçlarından seçim yapmanıza izin veren bu esnek yaklaşımı deneyin.

 

Takip eden beslenme uzmanı ve fitness uzmanı tarafından desteklenen en az dört ipucu arasından seçim yapın ve onları yedi gün boyunca programınıza uygun şekilde çalıştırın. Hırslı hissediyorsanız, birkaç tane daha yapıştırın. Ne kadar çok değişiklik yaparsanız, şimdi ve bu haftanın sonları arasında kaybetmeyi bekleyebileceğiniz o kadar çok ağırlık.

 

 1. İçki İçme Suyu

Bir spor ya da enerji içeceği, meyve cipsi ya da hafif bira – her biri yaklaşık 100 kalori içerir. Ancak bu içecekler size 100 kalorilik yiyecek yapacak şekilde sizi tatmin etmiyor, bu yüzden onlar atık oluyor. Diğer sıvılar, sodyum ve karbonhidratlar açısından yüksek olabilir; bu da vücudunuzu su tutarak sizi şişirir.

 

Su, diğer taraftan, sıfıra yakın kaloriye ve karbonhideye ve sodyumdan az veya hiç sodyumya sahip değildir, bu da mükemmel bir inceltme içeceği yapmaktadır. Ve, garip bir şekilde, aşırı suyun kilidini yıkamanın yanı sıra metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur.

 

Su çok sıkıcıysa, demlik kullanarak limon dilimleri veya nane yaprakları ekleyin.

 

 1. Sebzeler İçin Rafine Karbonhidratları Değiştirin

Jana Klauer, MD, The Park Avenue Nutritionist’in yazarının yazarına göre, beyaz pirinç, spagetti ve sandviç rulolarındaki basit karbonhidratlar ağırlığınıza büyük zarar verebilir; çünkü bunlar çok hızlı bir şekilde sindirilirler; daha sonra aç ve daha az yemek yemeye başlarlar. Planla .

 

Bu gıdaları, bazen şişkinliği tetikleyebilecek dolgu elyafları içeren daha sağlıklı tam tahıllı ekmek ürünleriyle değiştirmek yerine, haftada sebzelerde: Çerez yerine karnabahar rendeleyerek yapılan karnabahar “pirinç” deneyin.

Cips ve daldırma yerine, havuç ve daldırma için gidin. Bu sebzelerdeki kompleks karbonhidratlar, basit karbonhidratlardan daha yavaş sindirilirler, bu nedenle artık daha uzun süre kalırsınız. Ve sebzeler çoğunlukla su olduğundan, aynı zamanda fazla su kilosunun yıkanmasına yardımcı olurlar.

 

 1. Kardiyo Günde 30 Dakikalık Yapın

Kalp atış hızınızı yükselten herhangi bir egzersiz kaloriyi yakacaktır. Crunch’s Polk Street spor salonunda kişisel antrenman müdürü Wendy Larkin, San Francisco’da aynı anda birden fazla kas kullanan bir kardiyo rutini seçerseniz daha fazla kalori kullanırsınız diyor.

 

Dikkat çekilmesi gereken üç nokta: eğirme, kardiyo kickboks ve açılış kampı egzersizleri. Kollarınız, bacaklarınız ve çekirdeğinizi tonlandırırken, her meşale yarım saatte 200 ila 300 kalori herşey daha şık ve sıkı görünür.

 

Antrenmanınızda aralık eğitimi varsa, oturum başına daha fazla kalori yakarsınız: Yavaş aktiviteye sahip yoğun kardiyo patlamalarını değiştirerek. Uzmanlar neden çalıştığından emin değiller, ancak eğitmenler buna göre yemin ediyor.

 

 1. Kahve Çalışmadan Bir Saat Önce İçin

Sulamaya su konan kuralın tek istisnası: Tıpkı bir kahveye koşmak sabahları daha üretken hale getirirken, egzersiz öncesinde bir fincan sızdırmaz süt (yaklaşık 11 kalorilik) veya siyah ( sadece 5 kalorilik), egzersiz programınıza enerji katacaktır, Dr. Klauer açıklıyor . “Kendinizi zorlamış olduğunuzu fark etmeden daha fazla kalori yakacaksınız.”

 

 1. Gecelik En Çok Seksi Olun

Her gece adamınıza bağlanmak için bir mazerete ihtiyacınız olmadı, ama gerçek şu ki bu pozisyon şişman bir blaster. En üstte olmak, sallanan yapmanız demektir ve ne kadar aktif olursanız, yaktığınız daha fazla kalori var – 30 dakikaya kadar 144’e kadar.

 

Cinsiyet, aynı zamanda, besin isteklerini azaltmanıza yardımcı olan, hissi iyi nörotransmitterlerin, endorfinlerin düzeylerini pompalamaktadır. Uyluk ve popo kaslarına fazladan bir itiş vermek için ters-kanvascahaya başlayın (yani adamınızdan uzaklaşın).

 

 1. Her geçen gün 36 İleri Doldur ve Durdur

Bu spor sınıfı zımba, heykel kasına yardımcı olacak, bu nedenle daha aerodinamik bir görünüm sergileyeceksiniz. Her egzersizden 12 günde bir olmak üzere üç set yapın. Larkin, “Yastıklar üst vücudunuzu hedef alırken kalçalar kıçınızı, kalçalarınızı ve uyluklarınızı çalıştırır” diyor Larkin. İpucu İpucu: Sırt-bastırma sırasında sırt ve bacakların düz bir çizgide kalmasını sağlayın; kas tonusunu düzeltecektir. Ayrıca, bunları yaparken her elinde serbest ağırlıklar tutarsanız, lunges ile daha fazla kas inşa edebilirsiniz.

 

 

 1. Bir gece daha 30 dakika uyuyun

Bu ekstra yarım saat, 5 saat veya 8 uykusunuz olsun, sizi daha iyi yiyecek seçimleri yapacak kadar yenileyebilir (diğer bir deyişle, enerji aramak için kahvaltıda hızlı şeker saptamaya gerek duymaz) ve uyuşukluk hissetmez ve atlarsınız kayıtlı diyetisyen Esther Blum, Eat, Drink ve Be Gorgeous’un yazarının diyor . Daha dinlendirici uyku (7 ila 8 saat en iyisi) metabolizmanızı da artırır. Ve ertelendiğinizde vücudunuz kas oluşturduğundan zzz’nin kas tonusunda eşit olması gerekir.

 

 1. Bir Yemekte Kurban Yap

Öğle yemeği veya çikolatalı tatlı yemeğiyle yediğiniz fıstık gibi – bir hoşgörüyü ortadan kaldırmak, daha az flaba çeviren diyetinizden birkaç yüz kaloriyi çıkarabilir, diyor Blum. “Vücudunuz yokluğunun farkına bile varmaz.”

 

 1. Somon yiyin

Kas tonusu oluşturan besleyici maddelerle doludur ve cildinize sağlıklı bir parlaklık kazandırır. Bazı beslenme uzmanları, bir kısmın tüketilmesinin (pişmesinin önemi yoktur) hemen yüzünüzü biraz daha konturlu yapabileceğini iddia ediyor.

 

 1. Anti-Gaz Hapı Açın

Karnınızdaki şişkinlikten kurtulmak ve sindirim sisteminizde kabarcıklar kırmak için sizi daha düz karın bırakarak tezgahlarda tezgahın üzerinden satılan çiğneme tabletlerinden birini alın.

 

ŞİMDİ ALIN  18-Çiğnenebilir Antigas Tabletlerini Sayın, GAS-X, $ 13.06 (Amazon’da Satılır)

 

 1. Stand Up Straight

Karnında omurgaya doğru emilirken omurga rijit ve omuzlarını geride tutmak, size daha ince, daha aerodinamik bir orta verir.

 

 1. Squats ve Sit-Up’ları yapın

Vücut geliştiricileri, yarışa katılmadan önce bu tekniği kullanır, çünkü kasın tanımını ekler. Abs, popo ve bacaklarınızı geçici olarak sıkmak için her bir egzersizin 12’si olmak üzere üç set yapın.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )