Termal Zayıflama Kemeri | Resmi Satış Sitesi 25 TL Ürün Görseli

Termal jel ve kemer

kemer_2Termal jel ve kemer

Sıkı ve biçimli olan bir vücuda sahip olabilmek için termal kemer ve termal jelden yardım alabilirsiniz. Bugüne kadar bir çok diyet yapıp verimli sonuçlar elde edemediyseniz mutlaka termal kemer sizlere yardımcı olacaktır. Termal sauna kemer kıyafetlerinizin altına rahatlıkla giyebilceğiniz kullanımı son derece kolay olan ve sauna etkisi olan bir üründür. Ürün kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Bölgesel yağ toparlama, azaltma ve yağ oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Termal kemer ayrıca sıcaklığı artırdığı için bel ve sırt bölgeleri ağrıları için de iyi gelmektedir.

Termal sauna kemeri günde minimum olarak 3 saat kullanılmaktadır. En az 8 hafta kullanımı önerilmektedir. Termal kemerinizi 30-40 derece de rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Herhangi bir ısı kaynağına deydirmeden kurutmanız gerekmektedir. Yani ütü sürmek bu ürüne iyi gelmemektedir.

Termal jel bölgesel olarak incelme sağlamanıza yardımcı olur. Sıkılaştırma ve toplama özelliğine sahiptir. Selülit ve çatlakların yok o lmasına yardımcı olmaktadır. Zayıflama üzerin de oldukça etkisi bulunan termal jel sürerek ardından termal kemer takarak sağlıklı bir şekil de kilo verebilir siniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )