Termal Zayıflama Kemeri | Resmi Satış Sitesi 25 TL Ürün Görseli

Zayıflamanızı Başlatmak İçin Sadece 16 Bilim Tabanlı Beslenme Stratejisi.

Hile yok, yalan yok. Zayıflamanızı başlatmak için sadece 16 bilim tabanlı beslenme stratejisi.

 

Küçük, belirli hedefler yapma ağırlığı uzun vadeli kaybetme anahtarıdır – ama şimdi motive edebilir şimdi ? En sevdiğim, başarısız olmamış atlamamızı kontrol edin – eski kişiniz gibi (yani sıska kot pantolonunuza geri döndüğünüzde) hissetmeye başlayın!

 

 1. Daha iyi bir kahvaltı hazırlayın.

Tüm yemekler önemlidir, ancak kahvaltı gününüze doğru yolda başlamanıza yardımcı olan şeydir. En iyi, doyurucu kahvaltılar, sizi dolduracak, tatmin edecek ve günün ilerleyen saatlerinde isteğini boşa çıkaracak olan kahvaltılar. Sabah öğünleriniz için 400-500 kalori arasında bir yerde yemek yemeyi ve yağsız protein kaynağı artı dolum yağının (örn. Yumurta, fasulye, şekersiz Yunan yoğurtu, fıstık ya da somun tereyağı) ve lif (sebzeler, meyve) içerdiğinden emin olun. veya% 100 tahıllar). Gününüzü kan şekeri dengeleyici besin maddesi karışımı ile başlamak, fedakarlık yapmadan inceltmenize yardımcı olacaktır.

 

 1. Gerçek, bütün gıdaları önceliklendirin.

Yediğin her şeyin olduğundan emin olun bütün işlenmiş veya ambalajlanmış bir şey olduğu gibi -. Tuz bir koruyucu olduğundan, bunlar, sodyumda en yüksek gıdalardır – yemeklerinizi planlarken göz önünde bulundurmanız gereken bir şey. Seçtiğiniz tüm öğelerin taze olduğundan emin olmayı planlayın: Bu , taze meyve ve sebzeler , tam tahıllar, az yağlı süt ve yağsız protein üzerine doldurulması anlamına gelir .

 

 1. Sınırlarınızı tuz ile bilin.

Çerez satın alarak geldiğinde, “düşük sodyum” ürünün porsiyon başına 140 mg veya daha az olması gerekir – bu nedenle, bir bağlamda iseniz, kartınızı neye koyacağınıza ilişkin yönergeleri takip edebilirsiniz.

 

 1. Bir fincan joe ye gidin.

Güne bir fincan kahve ile başlayın . Kafein doğal bir diüretiktir ve hasarlardan hücrelerini koruyan antioksidanların mükemmel bir kaynağıdır. Amerikalılar için 2015 Yiyecek Rehberine göre günlük 400 mg’a kadar – bir Venti Starbucks kahvesi – alabilirsiniz .

 

Pek kahve içici değil mi? Çay da doğal bir diüretiktir ve karahindiba veya rezene kökü gibi bitki çayları çeşitleri de el ele verebilir. Aslında: Yakın tarihli bir çalışmada yeşil çay (ekstre) ile plasebonun metabolik etkileri karşılaştırıldığında, araştırmacılar yeşil çaylı içicilerin 24 saatlik bir süre içerisinde 70 ilave kalori yaktıklarını keşfettiler.

 

 1. ve şekerli içecekleri atlayın.

Sade ve basit: Sadece yok bizim gibi oldukça aynı şekilde sıvı kalori dolu hissetmek gerçek yiyecek . Mesela bir meyve suyu veya karamel-y kahvesi içtiğinizde, bir kase sebze-protein dolu kavurma şeklini hissettirmezsiniz. Bu nedenle, meyve suları, soda, şekerlendirilmiş kahve ve çay içecekleri ile alkollü içeceklerin alımını izleyin. Bu içeceklerin her birinden gündüz tüketirseniz, gece boyunca en az 800 ilave kaloriye ihtiyaç duyarsınız – ve hala aç kalırsınız. (Bu arada, alkol yağ metabolizmasını bastırabilir, bu kalorizi yakmanız daha zor olur.) Şekeri atlamak için başka yollar var mı? Buradan kontrol edin .

 

 1. 5 kiloluk bir ağırlık seti satın alın .

Bu, asla pişman olmayacağınız bir defalık bir yatırım. İşte neden: Güç eğitimi , haftada yedi gün, günde 24 saat, işyerinde veya dinlenmek üzere daha fazla kalori yakan yağsız kas dokusu oluşturur. Sahip olduğunuz daha yalın kasa ne kadar hızlı inerseniz. Mukavemet eğitimine nasıl başlıyorsunuz? Bazı şınav çamaşırları veya birkaç squat veya dans deneyin. Basit biseps kıvırcıkları yapmak için serbest ağırlıklarınızı kullanın veya evinizde veya iş yerinizde triceps çeker. Bunları haftada üç ila dört kez egzersiz yapın, kısa süre içerisinde vücudunuzda hızlı bir iyileşme olduğunu göreceksiniz.

 

 1. Baharatlı yiyecekleri ciddiye alın!

Aslında kalorileri kesmenize yardımcı olabilir. Bunun nedeni, bileşik capsaicin, jalapeno ve kaenne biberinde bulunan bir bileşiktir, vücudunuzun adrenalin gibi stres hormonlarını bırakması (biraz da) metabolizmayı hızlandırabilen ve kalori yakma yeteneğinizi artırabilir. Dahası, sıcak biber yemek, baharatlı o’spagettiyi kurtarmaya (ve dolduğunuzda daha dikkatli olmaya) daha az sahip olduğunuzdan yavaş yavaş yardım eder. Bazı harika ürünler (ek faydalarla birlikte): Zencefil, zerdeçal, karabiber, kekik ve jalapenos, hepsi de 2017 yılı için lezzet en iyi eğilimlerindendir !

 

 1. Yatın gidin.

Göründüğü kadar eğlenceli olduğu için, uykusuzluk sizi şişmanlatabilir – sadece gece munchies vakalarından duyarlı olmadığınız için değil de (buna rağmen). İstenilen miktardan azını gösteren – yaklaşık 7 saat – geceleyin uykunun metabolizmamızı yavaşlattığını gösteren bir sürü araştırma var. Artı, daha uzun zamandır uyandığınızda, doğal olarak nosh’ınız daha olasıdır (fiziksel açıdan daha hungry hissedeceksiniz!) Dolayısıyla , ZZZ’lerinizi gözden geçirmeyin ve size gelince fazladan bir kenarla ödüllendirileceksiniz. Pound’u hızla atmak.

 

 1. Yaz şunu.

Log olan ve özellikle de – Araştırmanın Yükler yedikleri her şeyi log insanları gösteriyor süreYemek yiyorlar – kilo verme ve uzun süre bekletme ihtimaliniz daha yüksek. Kilo sızlanmaya başlayınca, MyFitnessPal gibi bir uygulamada izleme işlemine başlayın. Ne yenersin diye hesap vermenize yardımcı olur. Artı, günlük yemeklerinizde önünüzde yazıldığında biraz gelişme gösterebilecek bazı diğer alanları kolayca tanımlayabilirsiniz.

 

 1. Yürüyüşe çıkın (ya da yürüyün!).

Beni yanlış anlama – herhangi bir zamanda egzersiz yapmak sizin için iyi bir şeydir. Ancak akşam aktivitesi özellikle faydalı olabilir, çünkü birçok insanın metabolizması gün sonuna doğru yavaşlar. Akşam yemeğinden önce otuz dakika aerobik aktivite , metabolizma hızınızı arttırır ve hareket etmeyi bıraktıktan sonra bile, iki veya üç saat daha yükselebilir. Bunun sizin için anlamı nedir: Saniyeler veya üçte birine geri dönme şansınız azdır. Ayrıca, yemek sonrası gevşemenize yardımcı olur, böylece kaloriyi hızla artırabilecek, stres kaynaklı otlarla cazibesine kapılmanıza izin verilmeyecektir .

 

 1. Yemeğini atlama dürtüsüne karşı koyun.

Dinleyin: Yemek atlamak kilo vermenizi hızlandırmaz. Telaş dolu bir gün otur aşağı yemek imkansız hale getirirse, arabanıza veya toptan bir enerji çubuğu veya bir parça meyve saklayın; ofis masası çekmecenize atıştırmalık yiyecekler koyun ve acıkmaktan alıkoyacak her şeye burnunuzu sokmak için kalkış noktasına gelin ! Gıdasız uzun sürelerle beslenmek , hem metabolizmanızı yavaşlatarak hem de günün ilerleyen saatlerinde başka bir hafifletmeye neden olarak sağlıklı beslenme çabalarınıza çift görev yükü getirir. (Düşünsene: Kahvaltı ve öğle atlamışsın, bu nedenle bütün bir hindiyi akşam yemeğine terk etmeye hazırsın!) Görevini her gün üç öğün ve iki aperatif yemek için yap ve 3 ila 4 saatten fazla beklemeyin yemeden. Gerekirse telefonunuza bir “çerez alarmı” koyun.

 

 1. H2O’nuzu yiyin.

Elbette, aşırı miktarda sodyumdan vücudunuzu atma sürecini hızlandırmaya yardımcı olması için kesinlikle bol miktarda su içmeniz gerekiyor. Fakat bu, yüksek su içerikli gıdalar biçiminde tüketilebilir (ve de!) . Hıyar, domates, karpuz, kuşkonmaz, üzüm, kereviz, enginar, ananas ve kızılcık – bunların hepsi yüksek elyaf, yüksek su içeriği nedeniyle dolaşmanıza yardımcı olacak diüretik özelliklere sahipler.

 

 1. Mineral zengin gıdaları hafifçe sıkıştırın.

Potasyum, magnezyum ve kalsiyum, sodyum için bir denge dengesine yardımcı olabilir. Potasyumdan zengin gıdalar yapraklı yeşillikleri, çoğu “portakal” gıdaları (portakal, tatlı patates, havuç, kavun) muz, domates ve turpgillerdendir – özellikle karnabahar. Az yağlı süt, artı fındık ve tohumlar, aynı zamanda kan dökme kuvvetini artırmaya yardımcı olabilir; reklam, kan basıncını düşürme, kan şekeri kontrol etme ve kronik hastalığa yakalanma riskini azaltma gibi bir dizi ek sağlık yararına bağlanmıştır. .

 

 1. Hile işaretlerini görmezden gelin.

Herhangi bir zamanda, piyasada 10 gün içinde 10 kilo alabildiğini iddia eden düzinelerce kilo kaybı var. Umutsuzluk, ” temiz yeme ” den yemek gruplarını tamamen ortadan kaldırmaya kadar her şeyi denemeye teşvik edebilir . Aklınızda bulundurun: Sadece Hindistan cevizi yağında damlayan bir “avokado-ceviz” “gevrek” -kale-salatası, Instagram beslemenizdeki sözde “uzman” tarafından “temiz” kabul edildiği için onu sınırsız bir yiyecek yapmaz. Hikayeden çıkarılacak ders? Saçmalamaktan kaçının, gerçek yiyecekler yiyin, bazı Netflix’leri seyredin ve bu kışınızı dinlenmek ve gevşemek için bir zaman (belki bir kadeh şarap içersinde) olarak kullanın. İşte benim detoks çeşidim.

 

 1. Kendinizi kancadan uzaklaştırın.

Kusursuz bir diyetin olmadığını biliyorsunuzdur, ancak çoğumuz şımartmak, fazla yemek yemek veya kısıtlayıcı diyetlerden kurtulmak için kendimizi tekmeleme isteğine hala direnemiyorsunuz. Sorun: Bu sadece kilo vermeyi daha zor, stresli ve düpedüz imkansız kılıyor. Dolayısıyla, kendiniz almayacağınızı düşündüğünüz gıdaları yediğiniz için döverek bırakın, bırakın. Için de düşkün hissediyor şey – tadına değerinde yaklaşık 200 kalori her gün kendinizi tedavi size – Eğer dalış kafa sonunda yok ki (nefes ve yerine getirmeleri, uzun mesafe için işlerin yolunda gitmesine yardımcı yüzden kendinizi yemeye izin verebilir önce kahverengi yumurta koyun). Yemek, neşelendirilmeli, neşelendirilmemelidir!

 

 1. Etiket üzerindeki amblemimizi arayın.

Sonuç olarak, uzun vadede kilo kaybı kısa süreli davranış değişikliği ve sağlıklı alışkanlık oluşumunu gerektirir. İşte bu nedenle, akıllı yemek seçimlerini daha sağlıklı beslenme alışkanlıklarına dönüştürmeye yardımcı olan Varlık Gereçleri Onaylı Amblemimizi hazırladık. Tüm GHNA gıdalar ve içecekler basit, şeffaftır ve ek zaman, çaba ve maliyet olmadan yemeleri daha kolay bulmanızı ve yemenizi kolaylaştırır. Daha sağlıklı yemeyi yaşam tarzıyla ilgili faktörleri hedefliyoruz ve aslında işe yarayan basit ancak yaratıcı çözümler bulmaktayız! Yemek için nereye isterseniz etiketler üzerindeki amblemi arayın !

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )